Polen etiket ; Dokuma Etiket, Yıkama Talimatı, Karton Etiket, Baskılı Baskısız Pelur, Her Türlü Sticker, Serigraf baskılar, karton çanta ve kutu,dar dokuma şeritler, broşür, katalog ve kurumsal dökümanlar yapmaktadır.

Polen Etiket

Şirketimiz 1997 yılında ağırlıkta tekstil sektörüne hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Oluşumumuzda özellikle ihracatçı firmaları hedef alırken, bugün bu amacımıza ulaşmanın mutluluğu içerisinde 400 ü aşkın firma kapasitesine kavuşmuş durumdayız.

Polen matbaacılık , verdiği kararlarla hep 'doğru zamanda doğru yatırımlarda bulunan' ve 'teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tüm bunları bünyesine anında adapte eden' bir kuruluş olup; hizmette çeşitlilik, üstün kaliteden taviz vermeme anlayışı ile konusunda uzman kadrosuyla sektörde ki cıtasını yükseltmeyi hedeflemiş bir kuruluştur.

Müşterilerimizin etiket ve ambalaj ile ilgili ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeyi prensip edinmiş Polen Etiket, sahip olduğu değerler ve güçlü imajıyla bu sektörde Türkiye'nin öncü kuruluşu olmaktan gurur duymaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yenilikçi hizmetleri her zaman olduğu gibi sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Çalışma Saatleri

Baskı Merkezimiz
günde 8 saat çalışmaktadır.

Pazartesi-Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi : 08:30 - 14:00

İletişim Bilgileri

Polen Matbaacılık Kağıtçılık Ambalaj San. ve Tic.Ltd.Şti.

Davutpaşa cd. Kale İş Merkezi No: 153/154
Davutpaşa / Topkapı / İstanbul / Türkiye

E : info@polenetiket.com  
T : +90 ( 212 ) 482 13 66 - 67
F : +90 ( 212 ) 482 13 68

HTML5 ve CSS3
- Copyright © 2014 Goramedya
United Kingdom gambling site click here